Ευχάριστη είδηση από την Ελληνική Κοινότητα του Μάλμε καθώς από εκεί μάθαμε πως ο Άγγελος Σάββας Παυλίδης κατέκτησε την 2η θέση στην σφαιροβολία στους Πανσουηδικούς Αγώνες Νέων!
Συγχαρητήρια από όλη την ομάδα του HellasRadio Άγγελε Σάββα!!!
![](https://hellasradio.net/wp-content/uploads/2022/08/Screenshot_10.jpg)
Ευχάριστη είδηση από την Ελληνική Κοινότητα του Μάλμε καθώς από εκεί μάθαμε πως ο Άγγελος Σάββας Παυλίδης κατέκτησε την 2η θέση στην σφαιροβολία στους Πανσουηδικούς Αγώνες Νέων!
Συγχαρητήρια από όλη την ομάδα του HellasRadio Άγγελε Σάββα!!!