Ολοκληρώθηκαν οι εκπομπές έπειτα από 2 χρόνια καθώς οι νέες επαγγελματικές του υποχρεώσεις του παρουσιαστή και δημοσιογράφου Γιάννη Σιαπέρα, δεν του επιτρέπουν πλέον να βρίσκεται στην πρωινή ζώνη του HellasRadio.
Ωστόσο θα τον έχουμε κοντά μας κάθε Παρασκευή στις 19:00 με την εκπομπή “Πάμε Λαϊκά” η οποία συνεχίζεται για 3η συνεχόμενη χρονιά με μεγάλη επιτυχία, με ταυτόχρονη μετάδοση και από τον SatRadio.net
Ανακοινώσεις για τις άλλες εκπομπές που ήδη υπάρχουν και τις νέες που θα ενταχθούν αναμένονται να γίνουν μετά τη νέα χρονιά.
Σοφία Νικολαΐδου
HellasRadio TEAM