Ακόμα και σε ταραχώδεις εποχές, οι παραδόσεις και οι τελετουργίες πρέπει να διατηρούνται. Το Ελληνοσουηδικό Εμπορικό Επιμελητήριο κατάφερε με επιτυχία να πραγματοποιήσει την Ετήσια Κοπή Πίτας ως ζωντανή δια ζώσης εκδήλωση σε ασφαλές περιβάλλον.
Ως Πρόεδρος και εκ μέρους του BOD, η Ράνια Πατσιοπούλου θα ήθελε να ευχαριστήσει ιδιαίτερα τον Πρέσβη της Σουηδίας Johan Borgstam και τον Επίτροπο Εμπορίου στην Ιταλία/Ελλάδα Pelle Jacobson, που συνέβαλαν με την ενέργεια και τις θετικές ομιλίες τους, στο memem μας Ber εταιρείες και την Πρεσβεία που ήρθαν μαζί για να ενωθούν, συνεργαστείτε, και κρατήστε ισχυρό το δίκτυο της Brand Sweden.
Ιδιαίτερη εκτίμηση στην Combitrans S. Α για την χορηγία του πολύτιμου κομματιού τέχνης Μπενάκη για το τυχερό κομμάτι!
![](https://hellasradio.net/wp-content/uploads/2022/04/2-1-1024x516.jpg)
![](https://hellasradio.net/wp-content/uploads/2022/04/3-1-1024x532.jpg)
![](https://hellasradio.net/wp-content/uploads/2022/04/4-1024x553.jpg)
![](https://hellasradio.net/wp-content/uploads/2022/04/5-1024x589.jpg)