Νέο υπέροχο τραγούδι κυκλοφόρησαν οι Στήβεν Αβραμίδης – Έλενα Μανιάτη – Ιωακείμ Ασλανίδης, αυτή την φορά με την εκπληκτική φωνή της Ελένης Νόνη. Συναίσθημα, μελωδικότητα, πάθος, συντελούν σ’ ένα μοναδικό αποτέλεσμα. Η γλυκιά τραγουδίστρια με την δική της πορεία σε ιδιαίτερες μουσικές σκηνές, ερμηνεύει με ξεχωριστό τρόπο και φινέτσα το αυτό όμορφο ζεϊμπέκικο!
Την Ενορχήστρωση & τον Προγραμματισμό υπογράφει ο Ι. Ασλανίδης, ενώ την Διεύθυνση Παραγωγής η Ελένη Μανιάτη.
Το τραγούδι κυκλοφορεί και σε όλες τις ψηφιακές πλατφόρμες.