Η Ελληνική Κοινότητα του Μπορός σας καλωσορίζει στα μαθήματα χορού που διοργανώνει η Ελληνική κοινότητα του Μπορός σε συνεργασία με τον καθηγητή παραδοσιακών χορών Φάνη Μαρκόπουλο το Σάββατο 8 Οκτωβρίου στο Viskastrandsgymnasiet στην οδό Viskastrandsgatan.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:
-Μέρος πρώτο: 10:00-12:00
-Διάλειμμα 12:00-12:45
-Μέρος δεύτερο 12:45-14:45
-Επανάληψη 14:45-15:20
Δηλώσεις συμμετοχής στην Πίστη Τσιφόγλου στο νούμερο 0732541051.
Τελευταία ημερομηνία δήλωσης συμμετοχής 2 Οκτωβρίου.
Κόστος συμμετοχής για μέλη 100 κορώνες. Για μη μέλη 100 κορώνες συν κόστος ετήσιας συνδρομής έτους 2022 (+100 κορώνες). Το ποσό προπληρώνεται στο swish της κοινότητας (Swish: 1231400845) αλλά ΜΟΝΟ κατόπιν δήλωσης συμμετοχής στην κυρία Πίστη Τσιφόγλου.
Τα έσοδα από τις συμμετοχές θα καλύψουν την αμοιβή του χοροδιδάσκαλου. Τυχόν διαφορά θα χρηματοδοτηθεί από την Ελληνική κοινότητα (Το συνολικό ύψος αμοιβής ανέρχεται στις 3000 κορώνες). Για περισσότερες ερωτήσεις κ λεπτομέρειες καλέστε την κυρία Πίστη στο παραπάνω τηλέφωνο).
Μετά το πέρας της ημέρας αυτής, η Πίστη Τσιφόγλου θα συνεχίσει τα μαθήματα παραδοσιακών χορών κάθε δεύτερο Σάββατο εντελώς εθελοντικά κ χωρίς καμία οικονομική υποχρέωση αυτών που θέλουν να συνεχίσουν.