Το απόγευμα της Παρασκευής 11 Μαρτίου 2022, στην εκπομπή “Πάμε Λαϊκά” με τον Γιάννη Σιαπέρα, ακούστηκαν τα δυο νέα τραγούδια του αγαπημένου μας Λεωνίδα Βελή, με τίτλο “Σε όνειρα ακατοίκητα” σε στίχους Βούλας Σταματίου και μουσική δική του ίδιου, και το “Σ’ αυτό το παλιοκρέβατο” σε μουσική Γιάννη Γρηγοριάδη και στίχους Λεωνίδα Βελή τα οποία άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις στους ακροατές της εκπομπής!
Την ενορχήστρωση των δυο αυτών τραγουδιών “υπογράφει” ο Μανώλης Ζαχαρίου, ενώ σε λίγες μέρες έρχεται και το τρίτο κατά σειρά τραγούδι “Θα μείνω πάντα αετός” σε στίχους και μουσική του Σταύρου Σιαλούπη.
Ο HellasRadio ευχαριστεί την Song Tuber και τον Στέλιο Παγώνη για την εμπιστοσύνη και την άψογη συνεργασία!
Καλή ακρόαση σε όλους!!!