Μετά την όμορφη βραδιά της 29ης Οκτωβρίου 2022 με αφορμή τον εορτασμό της Εθνικής μας γιορτής, η Ελληνική Κοινότητα του Μάλμε θέλησε να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν να πραγματοποιηθεί με μια ανακοίνωση μέσα από την σελίδα της στο Facebook, η οποία λέει τα εξής:
Ευχαριστούμε όλους όσους βρέθηκαν στο χορό προχθές και μαζί με το συγκρότημα συνέβαλαν σε μια ακόμη αξέχαστη βραδιά! Θα θέλαμε επίσης να εκφράσουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στους παρακάτω επιχειρηματίες/εταιρείες για τη συμβολή και την υποστήριξή τους!
Akropolis restaurang- ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΡΑΤΑΝΗΣ
Crust Pizza Lab – ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ και ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Fredo’s Pizzagastronomia – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΔΑΚΗΣ
Tornet Dopio – ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Crystal salong – TALAL ZEITER και ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗ
Hellas food kitchen- ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ
Mellon Cleantech – ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ
Mercedes Benz – ΝΙΚΟΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ